Fotky

Nově v záložce Fotogalerie naleznete

fotky ze závodů

fotky

 

Nordic running

První kniha na světě o celoročním běhání s holemi!

NORDIC RUNNING – Běh s holemi jako zdravější a efektivnější způsob běhání

Obálka_Nordic running_final_tn

Sponzoři

 

LogoCC

 

ADIDAS

 

maister.jpg

 

 

gaza_2

 

suas.jpg

 

 

 

 

 

zk_tn

 

 

 

Činnost je realizována za finanční podpory města Sokolova.

 

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Archiv článků

Arcanum boni tenoris animae

Novoroční čtyřboj – Arcanum boni tenoris animae

Benevole lector
Dovolte mi takové malé  Ad referendum o průběhu nenápadného, nicméně v Evropě nevídaného sportovního svátku, na kterém si dala dostaveníčko skupina kamarádů, jenž si řekla: Acta non verba a vzala páteční odpoledne  Ad manus proprias
Ad rem

Kdo přišel, nelitoval, neboť se záhy přesvědčil, že kvalita není vždy jen nejlepší hodnota, což třeba vnímat jako Absit invidia verbo . Účastníci se zde sešli k disciplínám běžným, jakými byl  skok Ad alta, jakož i trojskoku.  Zde bylo dosaženo vždy hodnotných výkonů, z nichž některé dosáhly pocty zápisu ve zlaté knize rekordů atletického tunelu. Zvláštní zálibu nalezlo 21 Evropanů v běhu štafetovém, ve kterém čestnost, ohleduplnost a přátelství zcela vymítilo Auri sacra fames
Vrcholem podařeného večera se stal šampionát evropského rozměru, jenž byl k vidění v disciplíně Coca -cola team run, ve světě známou jako  Ad fundum , či Ad nauseam. Průvodní a negativní jev záludnosti této disciplíny se naštěstí neprojevil a tak všichni účastníci mohou považovat dokončení závodu za  Ad multos annos.
Je samozřejmostí, že o nevšední zážitek projevili zájem i zástupci medií a profesionální fotografové, kteří byli při výkonu své lovecké vášně k vidění ležmo i vzpřímeně a jistě své plody práce záhy připojí.
Acti labores iucundi a protože nikdo nemusel být předán Ad manus medici, pokračovala dobrá atmosféra i na slavnostní večeři účastníků v klubovně spokojených pořadatelů.

A teď s překladem:
Arcanum boni tenoris animae „Tajemství dobré nálady“
Benevole lector – „Laskaví čtenáři“
Dovolte mi takové malé  Ad referendum – „O čem třeba podat zprávu“, o průběhu nenápadného, nicméně v Evropě nevídaného  sportovního svátku, na kterém si dala dostaveníčko skupina kamarádů, jenž si řekla: Acta non verba „nemluvit, jednat“ a vzala páteční odpoledne  Ad manus proprias „do vlastních rukou“.
Ad rem – „k věci“
Kdo přišel, nelitoval, neboť se záhy přesvědčil, že kvalita není vždy jen nejlepší hodnota, což třeba vnímat jako Absit invidia verbo – „nebudiž vykládáno za zlé“. Účastníci se zde sešli k disciplínám běžným, jakými byl  skok Ad alta – „k výšinám!“, jakož i trojskoku.  Zde bylo dosaženo vždy hodnotných výkonů, z nichž některé dosáhly pocty zápisu ve zlaté knize rekordů atletického tunelu. Zvláštní zálibu nalezlo 21 Evropanů v běhu štafetovém, ve kterém čestnost, ohleduplnost a přátelství zcela vymítilo Auri sacra fames – „prokletý hlad po zlatu“.
Vrcholem podařeného večera se stal šampionát evropského rozměru, jenž byl k vidění v disciplíně Coca -cola team run, ve světě známou jako  Ad fundum – „do dna“, či Ad nauseam – (opakovat něco) „až ke zvracení“. Průvodní a negativní jev záludnosti této disciplíny se naštěstí neprojevil a tak všichni účastníci mohou považovat dokončení závodu za  Ad multos annos – „na mnohá léta, přípitek“.
Je samozřejmostí, že o nevšední zážitek projevili zájem i zástupci medií a profesionální fotografové, kteří byli při výkonu své lovecké vášně k vidění ležmo i vzpřímeně a jistě své plody práce záhy připojí.
Acti labores iucundi – „vědomí vykonané práce těší“ a protože nikdo nemusel být předán Ad manus medici – „k rukám lékaře“, pokračovala dobrá atmosféra i na slavnostní večeři účastníků v klubovně spokojených pořadatelů.

Komentáře:

Zanechat komentář

Kalendář závodů

Leden 2011
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC

Blíží se

 • Nejsou žádné události.

Poslední komentáře

 • Jana Procházková u Přihlášky 2023/2024

  Dobrý den po včerejším naboru je jiz uplne plno. Takže bohužel.

  13. 09. 2023

 • Jiri Plachy u Přihlášky 2023/2024

  Dobrý den, nestihli jsme včerejší nábor Je ještě možnost přihlásit 5 leté dítě? Děkuji

  13. 09. 2023

 • Jana Procházková u Přihlášky 2023/2024

  https://www.facebook.com/groups/378147395711367/

  13. 09. 2023

 • Jiří Šebesta u Náborový trénink pro všechny zájemce o atletiku

  Dobrý den, dříve jsem atletiku dělal. Je mi 38 a rád bych se k tomu vrátil. Vím že nejsem dítě,...

  21. 08. 2023

 • Louis u Velikonoční hala

  Thank you for the material, I have already passed it on to my friends. https://startups.snapmunk.com/2305-chem-rockland-montr%C3%A9al-qc-h3p-3e9-canada/entertainment/pinupca

  2. 07. 2023

 • Markéta Turková u Nábor pro školní rok 2023/2024

  Dobrý den,dcera by se ráda věnovala atletice,rádi by jsme přišli na nábor v září,máme se někde předem registrovat?Děkuji Turková

  20. 06. 2023