Fotky

Nově v záložce Fotogalerie naleznete

fotky ze závodů

fotky

 

Nordic running

První kniha na světě o celoročním běhání s holemi!

NORDIC RUNNING – Běh s holemi jako zdravější a efektivnější způsob běhání

Obálka_Nordic running_final_tn

Sponzoři

 

LogoCC

 

ADIDAS

 

maister.jpg

 

 

gaza_2

 

suas.jpg

 

 

 

 

 

zk_tn

 

 

 

Činnost je realizována za finanční podpory města Sokolova.

 

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Archiv článků

Nevídaný podvod a 12 párů smutných očí našich atletek

NEVÍDANÝ PODVOD, který se odehrává od sobotního 2. kola dorostu v Písku, dnes vyvrcholil, když náš prezident krajského KKAS pan Přibáň rozeslal mailem v 10:27 rozhodnutí VV KKAS o účasti na M Čech družstev staršího žactva a dorostu. Včera v podvečer po skončení údajně 2.kola  OMD staršího žactva svolal mimořádnou schůzi ve složení p. Přibáň, p. Dvořák, p. Dočkal, p. Zítka, kteří se usnesli na zrušení krajské soutěže staršího žactva družstev… ( viz  web KKAS – doposud, 9.9.16 20:40,nic není přiloženo a dle mailu mělo být na webu KKAS). Zajímavostí je termínová listina 2016, kde je uveden závod pod názvem OMD 1. i 2. kolo st.žactva). A to bych mohla pokračovat 🙂

Po všech telefonátech, které jsem za posledních 6 dní uskutečnila,  všem dívkám i chlapcům, příznivcům, nadšencům, trenérům, rodičům… chci říct, že jsem nenarazila na nikoho, kdo by nebyl na naší straně.

Pravidla jsou proto, abychom je porušovali, podváděli? Nebo raději žádná nemáme, my máme „prý“ v KK jiná pravidla?! Po soutěži všechno zrušíme, soutěž nebyla, platí jen výsledky? Nadpisy soutěže smažeme, aby bylo vše O.K.?! TO JE ŠÍLENOST!! Tohle učíme naše děti?

Omluvte, prosím, moje rozčilení, ale opravdu mi dnes bylo před svěřenkyněmi smutno (po těch 18 letech trenérství a 33 letech atletičení ).

Trenérka “ plnoletá“ 🙂

Zanechat komentář

Kalendář závodů

Září 2016
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930EC

Blíží se

  • Nejsou žádné události.

Poslední komentáře