Fotky

Nově v záložce Fotogalerie naleznete

fotky ze závodů

fotky

 

Nordic running

První kniha na světě o celoročním běhání s holemi!

NORDIC RUNNING – Běh s holemi jako zdravější a efektivnější způsob běhání

Obálka_Nordic running_final_tn

Sponzoři

 

LogoCC

 

ADIDAS

 

maister.jpg

 

 

gaza_2

 

suas.jpg

 

 

 

 

 

zk_tn

 

 

 

Činnost je realizována za finanční podpory města Sokolova.

 

Činnost klubu je realizována za finanční podpory Karlovarského kraje.

Archiv článků

Mezikrajové utkání – Praha

Celkem 4 atleti měli reprezentovat náš klub na letošních posledních halových závodech, kterým bylo mezikrajové utkání družstev starších žáků a žákyň. Antonín Vrba, který minulý týden závodil v dobré formě bohužel na poslední chvíli onemocněl a Anetu Hradskou připravil o start nepochopitelný přešlap vedoucího výpravy, který ji chybně přihlásil na 60m místo na vrh koulí a jeho vysvětlení postrádá jakoukoliv logiku – hodila málo a nejede. Opravdu originální zdůvodnění – příště bude asi lepší možnost reprezentovat kraj bojkotovat. Už sama logika utkání, kdy v technických disciplínách mohla startovat jen dvacítka atletů či atletek a zbytek byl technickým delegátem vyřazen. Osm dalších by zřejmě soutěž protáhla asi o hodiny. Proč jsou tedy vybíráni 2 atleti? Logika ČAS či KKAS v některých rozhodnutích a soutěžích je naprosto debilní.

Ondřej Volf si v nabité soutěži  výškařů připsal výkon 160cm a obsadil 19. místo. Nejlépe se vedlo v krátkém sprintu Michaele Janecké – v rozběhu si zaběhla absolutní osobák – 8,13 a postoupila do B – finále. V něm pak fantastickým zlepšením obsadila 2. místo a znovu posunula hranici osobního maxima na 8,07. Celkově tak v konkurenci 26 sprinterek skončila podle časů devátá. Výkonem se posunula do čela letošních krajských tabulek a v republikovém měřítku jí patří 18. místo. Parádní rozloučení s žákovskou kategorií. Super výkon a velká gratulace.

Zanechat komentář

Kalendář závodů

Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC

Blíží se

  • Nejsou žádné události.

Poslední komentáře